top 5 appek do odpicowania social media i bloga.

25 stycznia 2020
Prowadzisz bloga i kanały Social Media? Oto najlepsze aplikacje i narzędzia do ich urozmaicenia. Poznaj top 5 appek do odpicowania Twoich social media i bloga.
piesografia

 

Czy tak jak ja prowadzisz bloga i kanały Social Media? Chciałbyś przyciągnąć oko swoich użytkowników czymś wyjątkowym? Załóżmy, że jesteście świeżo po udanej sesji ze mną ( Piesografia ) i chcecie opublikować je na swoim blogu lub Insta. Dlaczego by nie dodać do nich parę ciekawych elementów zgodnie z tematyką artykułu? Obczajcie z jakich narzędzi korzystam aby odpicować swoje materiały 🙂

TOP 5 APPEK DO ODPICOWANIA SOCIAL MEDIA I BLOGA. – zaczynamy od Canva.com.

 

Jest to moje ulubione narzędzie do zamiany zdjęć w różnorakie grafiki, gify i prezentacje. Pomagam nim sobie upgrade’ować zdjęcia na mojego bloga odchamiajsiezpsem.com od początku jego istnienia i niezmiennie zachwycam się prostotą obsługi oraz niezliczonymi możliwościami dzięki którym jesteście w stanie wyczarować piękne rzeczy. Zachęcam do stworzenia profilu i rozpoczęcia Waszej przygody jeszcze dziś. Do dyspozycji macie tysiące szablonów, na których możecie bazować swoje projekty. Zobaczcie efekty szybkich przeróbek moich zdjęć 🙂

 

Kliknij tutaj aby zarejestrować się na Canvie 🙂

 

TOP 5 APPEK DO ODPICOWANIA SOCIAL MEDIA I BLOGA. – UNFOLD.

 

Kolejnym usprawniaczem Waszych mediów jest aplikacja mobilna Unfold . Apka dedykowana do edycji zdjęć i filmów przede wszystkim na Wasze stories na Instagram.

 

Ta aplikacja nadaje Waszym zdjęciom i filmikom niezwykłej elegancji, dzięki dodaniu m.in. pod zdjęcie białego tła i czcionki typu hand writing. Z racji, że ubóstwiam miętę i inne pastele, to jeśli sięgam po edycję w konkretnie tym programie moje tła zazwyczaj są właśnie w mięcie lub różu. Bardzo przydatne do przedstawiania w stories przepisów lub edycji krótkich poradników.
Bezpłatna wersja ma spoko templatki, ale jak zerkniecie na płatne wersje są one jeszcze bardziej urozmaicone i możecie kreować naprawdę spoko materiały na Insta Stories. Fajnie, no nie? 🙂 Poniżej zobaczycie trzy najprostsze przykłady, które stworzyłam w dosłownie minutę.
Apka jest do ściągnięcia na Waszych telefonach.

Wiadomo, że nie zawsze będę mogła dla Was zrobić piesografie, dlatego teraz polecę Wam coś do post produkcji zdjęć bezpośrednio na telefonie. Te aplikacje pozwolą Ci poprawić Twoje fotografie w try miga i na pewno nie będą wyglądały jak te zrobione kalkulatorem.

„Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies”

– Konrad Lorenz

I to tyle. Pamiętajcie, że co za dużo to nie zdrowo i kilka narzędzi wymienionych powyżej i tak bardzo pozytywnie wpłyną na Wasze materiały do publikacji na Waszych kanałach. Dajcie znać, czy znacie jeszcze jakieś ciekawe apki do edycji i tworzenia grafik.

Koniecznie zajrzyj do mojego sklepu i wybierz swoją ulubioną paczkę presetów!

Jesteś na Instagram i Facebook? Zajrzyj na moje profile i dołącz do mojej społeczności Piesografii na Insta i Fejsie i zostaw ślad po sobie!
Mieszkasz w Krakowie i okolicach lub po prostu marzysz o sesji ze mną? Koniecznie umów się na sesję zdjęciową (kalendarz dostępny tutaj) jeszcze dzisiaj i zajrzyj do mojej oferty 🙂

    Leave a comment

Total: