ADOPCYJNA #AKCJATAKEMEHOME DOG'S PROFIT x PIESOGRAFIA

POZNAJ KASTORA - SCHRONISKOWEGO KOMIKA

ADOPTUJ MNIE - KASTOR

Siemka! Tu Kastor. Jestem pięcioletnim psiakiem w typie staffika.

5 lat? Pewnie myślisz, że jestem wyważony i spokojny. Osobiście uważam, że wiek to tylko cyfry, a sam czuje się jak psie dziecko (w nieco większym rozmiarze)! Jestem zabawny, lubię się wygłupiać przez co rozbrajam moich schroniskowych opiekunów. Nieoficjalnie jestem uważany za jednego z lepszych poprawiaczy nastroju i wywoływaczy uśmiechu!? Moim znakiem rozpoznawczym są: merdający ogon i mordka ucieszona ‘od ucha do ucha’.

 

Do schroniska trafiłem dość dawno temu bo w 2018 roku. W tym czasie dwa razy trafiałem do teoretycznie stałego domu. Zastanawiasz się pewnie dlaczego w takim razie nadal szukam dla siebie człowieka? Wszyscy wiedzą, że my staffiki jesteśmy energiczni, weseli i pewni siebie. Jesteśmy też nieustraszeni, nieustępliwi i dość absorbujący. Nie tak łatwo okiełznać nasz styl bycia. Moje na ogół radosne usposobienie przeplata się z zaborczością. Lubię być w centrum uwagi i bywam bardzo zazdrosny gdy moja osoba schodzi na dalszy plan. Szukam opiekuna konsekwentnego w swoich działaniach, który już miał styczność z psiakami o podobnych cechach do mnie lub kogoś, kto będzie ze mną trenować i poświęci czas aby zniwelować moje złe nawyki.

Potrzebuję pracy i nauki. Jestem otwarty na pracę nad moim zachowaniem z behawiorystą. Wiem, że specjaliści z Hitt Dog, którzy współpracują ze schroniskiem oferują darmowe konsultacje 🙂
Przyznaję, bywam zaborczy, ale jest to spowodowane lojalnością i wiernością jaką darzę swojego opiekuna.

Niestety nie byłem przyzwyczajony do kontaktu z dziećmi, dlatego potrzebuje domu, w którym będę jedynakiem. Zanim trafiłem do schroniska nikt też nie pokazał mi jak powinienem zachowywać się w towarzystwie, dlatego bywam niemiły.

Jestem psem inteligentnym, chętnie się uczę. Znam komendy i z łatwością reaguje na imię. Uwielbiam spacery, a podczas treningu potrzebuje konsekwencji i pozytywnej motywacji (tak, tak smaczków nigdy dość 🙂 ).  Jeśli każde wyzwanie będziemy traktować jako dobrą zabawę, a nie problem, który musimy rozwiązać to z przyjemnością wykonam każde polecenie.

Chcesz mnie poznać? Masz jakieś pytania? Śmiało skontaktuj się z moimi agentkami, które się mną opiekują: 518 729 178/ 724 107 714

KILKA SŁÓW ODE MNIE

Cześć!

No to teraz kilka słów ode mnie –  Angeli – jednej z twórców akcji.

Kastor to dla mnie naprawdę wyjątkowa psina. Pierwszy raz mogłam z nim współpracować już latem 2018 roku. To wtedy nawiązałam współpracę ZE WSPANIAŁYMI wolontariuszkami z sekcji dla bullowatych w krakowskim schronisku dla zwierząt przy ulicy Rybnej.

Ten chłopak skradł moje serce od pierwszego spotkania. Powitał mnie radośnie, rozdawał buziaki na prawo i lewo. Bez problemu, pozował w szelkach Dog’s Profit. Rozbrajał mnie swoim komicznym zachowaniem i tym jak lgnie do człowieka łasy na mizianie i smaczki. Kastor pokazał na sesji, że jest pełnym energii i pozytywnego myślenia psiakiem. W sumie, to ledwo zrobiłam mu zdjęcia, bo cały czas chciał się ze mną bawić 😀 Z całej ekscytacji i tak się cieszę, że wyszły nam na tamten dzień jakiekolwiek zdjęcia 😀 Każdą kolejną sesję wspominam z nim z wielkim bananem na twarzy, czy to w wersji Halloweenowej czy cukierkowej w Bubble Toast. Zawsze jest z nim śmiesznie i celująco rozładowuje napięcie wśród ludzi.

Za każdym razem kiedy bywałam w krakowskim schronisku i widziałam Kastorka zza krat albo miałam mu robić fotki, byłam w szoku, że nie odnalazł jeszcze swojej drugiej połówki. Z tego co wiem od jego głównej opiekunki w schronisku, Kastor to psiak uparty i wymagający, dlatego osoba, która zdecyduje się na adopcję powinna być konsekwentna i bardzo odpowiedzialna przy wychowywaniu. Zakładam, że wszystkie gorsze momenty przyćmi swoim komicznym zachowaniem,  bo pamiętaj – żaden człowiek nie jest idealny. Psiaki też nie są, dlatego ważne, abyś po adopcji skorzystał/a z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą, tak aby nadrobić braki wychowawcze Kastora i Wasza relacja była bajkowa. WAŻNE, abyś się nie poddawał/a po pierwszych potknięciach i zdawał/a sprawę z tego, że Kastor wolałby domek bez dzieci i innych zwierząt. Osobiście, nigdy nie miałam problemu z żadnym z modeli z krakowskiego schroniska, w tym i Kastorem. W trakcie każdej z sesji był chętny do współpracy, rozdawał ochoczo buziaki. Najważniejsze, abyś pokazał/a mu swoją miłość od samego początku i nigdy nie okazał przy nim stresu. Taki komik jak Kastor i tak go rozładuje! 

Celem wiodącym naszej kampanii jest znalezienie czworonogom ciepłych i kochających domów, oraz nakreślenie ogólnopolskiego problemu związanego z porzucaniem psów. Zdecydowanie chcemy zwiększać świadomość wśród ludzi oraz podkreślić odpowiedzialność płynącą z posiadania psa, a także nakreślić konsekwencje jakie mogą nastąpić przy pochopnie podejmowanych decyzjach zakupowych, a przede wszystkim wychowawczych.

Sesja jaką wykonałam w Bubble Toast, ma przyciągać wzrok i pokazywać bohaterów kampanii od ich najlepszej strony. Kampania ‘’ Akcja Take me home’’ pomaga przeznaczeniu w odnalezieniu psiakom ich “forever home” i drugich połówek. A wiecie co jest najlepsze? Kora i Maksio jeszcze przed wystartowaniem akcji odnaleźli swoje domki <3 Ekstra, prawda?

KASTOR, ANGER I CIAPEK

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PSIAKACH DO ADOPCJI

Przy pierwszym poznaniu zgrywasz niedostępną? Anger też! Razem stworzycie duet idealny, który pokocha się na zabój! Anger to około 10 letni pieseł w typie amstaffa, który czeka na ciebie w krakowskim schronisku na rybnej.
ANGER
Kochany Introwertyk
Jesteś fanem stand upu? Kastor to chodząca na czterech łapach improwizacja komedii i w jego towarzystwie nie będziesz narzekać na brak nudy. Ten 5-letni staffik czeka na ciebie w krakowskim schronisku przy ulicy rybnej.
KASTOR
Energiczny Komik
Jesteś kobietą zaradną, pomysłową i ceniącą swoją prywatną przestrzeń? Ciapek, brzmi jak partner idealny! Jest to niezwykle zaradny, dojrzały piesek, który czeka na Ciebie w krakowskim schronisku na Rybnej.
CIAPEK
Król Piłek
Instagram @piesografia
Total: