ADOPCYJNA #AKCJATAKEMEHOME DOG'S PROFIT x PIESOGRAFIA

POZNAJ ANGERA - SUPER SENIORA

ADOPTUJ MNIE - ANGER

Cześć, mam na imię Anger I ZOSTAŁEM JUŻ ADOPTOWANY <3 . Jestem pięknym, dojrzałym psem w typie amstaffa. Mam na ten moment ok. 10 lat, dziarski i fajny „dziadzio” ze mnie. ?

Do schroniska trafiłem w 2017r oddany przez rodzinę mojego Pana, który niestety zmarł. Wracając do przeszłości wspomnę, że za pierwszym razem do schroniska trafiłem w 2011r, lecz wtedy zostałem adoptowany i domem cieszyłem się przez te 6 lat. Zawsze miałem opinie diabełka ale nie do końca tak jest. Owszem, jestem charakternym chłopaczkiem i wiedz, że na pierwszym spotkaniu jeszcze nie będziemy kumplami. Ale gdy mnie bliżej poznasz, dasz mi czas (i przekupisz odpowiednią ilością smakołyków ? ) jestem pewny, że się we mnie zakochasz! Potrafię być najwspanialszym pieszczochem, rozdaje nawet buziaki –chociaż taki ‘twardziel’ jak ja nie powinien się do tego przyznawać!  Potrafię być milutki i grzecznie się zachowywać. Ale nie do każdego i nie od razu. Do nieznajomych jestem bardzo zdystansowany i nieufny. Potrzebuje czasu i Twojej wyrozumiałości, konsekwencji. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania czy wątpliwości chętnie pomogą Ci wolontariusze, którzy się mną opiekują oraz behawioryści, którzy także angażują się w adopcje by były one udane. Udane czyli odpowiedzialne i na zawsze. O takim domku marzę-na zawsze.

Jako, że jestem już dojrzałym psiakiem  na spacerach nie będziesz musiał ganiać za mną jak za niesfornym szczeniakiem. Czasem będziemy musieli odwiedzić lekarza wet., ale spokojnie, potrafię nosić kaganiec.  Znam komendy, pięknie reaguje na imię. Uwielbiam aportować, ale już nie tak intensywnie jak kiedyś. Trzeba się pogodzić z pewnymi ograniczeniami w tym wieku. Staram się zachowywać czystość. W wolnym czasie lubię drzemać, żuć gryzaki oraz maltretować piszczące zabawki. ? I pływać bardzo lubię więc chętnie latem potowarzyszę Ci w letnim wypadzie nad wodę. Szukam domu bez innych zwierzaków, bez małych dzieci. Daj mi szansę, podaruj mi dom.

KILKA SŁÓW ODE MNIE - ANGELA PIESOGRAFIA

Cześć!

No to teraz kilka słów ode mnie –  Angeli – jednej z twórców akcji.

Anger to dla mnie naprawdę wyjątkowa psina, jak i Kastor. Pierwszy raz mogłam z nim współpracować już latem 2018 roku. To wtedy nawiązałam współpracę ZE WSPANIAŁYMI wolontariuszkami z sekcji dla bullowatych w krakowskim schronisku dla zwierząt przy ulicy Rybnej.

Anger pomimo swej introwertycznej natury, skradł moje serce od pierwszego spotkania. Już podczas pierwszej sesji jesienią 2018 dostałam od niego buziaka i ku zaskoczeniu wolontariuszek mogłam go wymiziać i się z nim bawić. Na pewno pomogły mi piłeczki, smaczki i brak stresu. Czerpałam po prostu samą radość z naszego spotkania! Z sesji na sesję był z niego coraz lepszy model, a w grudniu miałam nawet okazję zobaczyć, że w duszy gra mu bóbr. W czasie kiedy robiłam foty Kastorowi, Anger zniecierpliwiony oczekiwaniem na swoją kolej zabrał się za heblowanie drzewa, przy którym czekał aż z wolontariuszką skończymy zdjęcia. Widok komiczny, haha. Każdą kolejną sesję wspominam z nim z wielkim bananem na twarzy, czy to w wersji Super Bohatera czy cukierkowej w Bubble Toast.

Od lata 2018 do dnia dzisiejszego zastanawiam się, dlaczego senior Anger nie odnalazł jeszcze swojego domku. Przy masie miłości i odwaleniu dobrej roboty, można z nim stworzyć naprawdę duet super bohaterów. Anger to psiak uparty i wymagający, dlatego osoba, która zdecyduje się na adopcję powinna być konsekwentna i bardzo odpowiedzialna przy wychowywaniu. Od roku rozwija się u niego dysplazja i w gorsze dni, trzeba mu czasami pomóc ze wstaniem, chodzeniem po schodach. Zakładam, że po zapoznaniu się, będzie przyjaciółmi idealnymi. Takimi wyrozumiałymi dla siebie – NA DOBRE I ZŁE.  Bo pamiętaj – żaden człowiek nie jest idealny. Psiaki też nie są, dlatego ważne, abyś po adopcji skorzystał/a z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą, tak aby nadrobić braki wychowawcze Angera i Wasza relacja była bajkowa. WAŻNE, abyś się nie poddawał/a po pierwszych potknięciach i zdawał/a sprawę z tego, że Anger to senior z klasą i swoimi zasadami. Osobiście, nigdy nie miałam problemu z żadnym z modeli z krakowskiego schroniska, w tym i Angerem. W trakcie każdej z sesji był chętny do współpracy, rozdawał ochoczo buziaki. Pomimo tego, że przy pierwszych spotkaniach Anger jest wybiórczy, ja się z nim od razu zaprzyjaźniłam, a nasza pierwsza sesja z piłeczkami była dla niego istną zabawą. Najważniejsze, abyś dał mu się poznać i nie wyciągał/a pierwszy/a ręki. Pozwól, aby to Anger wyciągnął do Ciebie pierwszy łapę. Nigdy nie okazał przy nim stresu.Niezastąpione wolontariuszki, będą Was zapoznawać stopniowo i dołożą wszelkich starań, abyście dobrze rozpoczęli swoją wspólną przygodę.

Celem wiodącym naszej kampanii jest znalezienie czworonogom ciepłych i kochających domów, oraz nakreślenie ogólnopolskiego problemu związanego z porzucaniem psów. Zdecydowanie chcemy zwiększać świadomość wśród ludzi oraz podkreślić odpowiedzialność płynącą z posiadania psa, a także nakreślić konsekwencje jakie mogą nastąpić przy pochopnie podejmowanych decyzjach zakupowych, a przede wszystkim wychowawczych.

Sesja jaką wykonałam w Bubble Toast, ma przyciągać wzrok i pokazywać bohaterów kampanii od ich najlepszej strony. Kampania ‘’ Akcja Take me home’’ pomaga przeznaczeniu w odnalezieniu psiakom ich “forever home” i drugich połówek. A wiecie co jest najlepsze? Kora i Maksio jeszcze przed wystartowaniem akcji odnaleźli swoje domki <3 Ekstra, prawda? Anger 22.03 został oddany do swojego nowego domu, gdzie będzie grzał doopkę ze swoim nowym opiekunem <3

KASTOR, ANGER I CIAPEK

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PSIAKACH DO ADOPCJI

Przy pierwszym poznaniu zgrywasz niedostępną? Anger też! Razem stworzycie duet idealny, który pokocha się na zabój! Anger to około 10 letni pieseł w typie amstaffa, który czeka na ciebie w krakowskim schronisku na rybnej.
ANGER
Kochany Introwertyk
Jesteś fanem stand upu? Kastor to chodząca na czterech łapach improwizacja komedii i w jego towarzystwie nie będziesz narzekać na brak nudy. Ten 5-letni staffik czeka na ciebie w krakowskim schronisku przy ulicy rybnej.
KASTOR
Energiczny Komik
Jesteś kobietą zaradną, pomysłową i ceniącą swoją prywatną przestrzeń? Ciapek, brzmi jak partner idealny! Jest to niezwykle zaradny, dojrzały piesek, który czeka na Ciebie w krakowskim schronisku na Rybnej.
CIAPEK
Król Piłek
Instagram @piesografia
Total: