ADOPCYJNA #AKCJATAKEMEHOME DOG'S PROFIT x PIESOGRAFIA

POZNAJ CIAPKA - KRÓLA PIŁEK

ADOPTUJ MNIE - CIAPEK

Cześć! Jestem Ciapek i 17 maja zostałem zabrany do swojego nowego domu <3 ! ?

Zanim znalazłem dom, mówiono o mnie tak:

Chociaż to imię nie do końca do mnie pasuje, bo bywam bardzo zaradnym psiakiem ?, całkiem mi się podoba i dodaje mi uroku ? Jestem niewielki, dojrzały i wiem, czego chcę oraz jak to innym przekazać. Oprócz człowieka, moją ogromną miłością są piłeczki ❤️❤️⚽❤️⚾❤️ W każdej ilości i w każdej postaci! Dlatego, kiedy zobaczyłem, gdzie mnie ostatnio człowieki zabrały, poczułem się jak w niebie! ?Wszędzie były piłeczki ⚾⚾⚾ i mogłem w nich dosłownie pływać!? Tak ogromną radość może mi sprawić jedynie nowy dom ? i człowiek ?, dzielący moją pasję do piłek. Albo i bez tej pasji, to szybko mojego nowego opiekuna nią zarażę ⛹‍♀? Piłeczki pomagają mi w wielu rzeczach

➡️dzięki nim trzymam linię?, trenuję nie tylko siebie ale i rzucającego (oferuję bezpłatne szkolenie na miotacza do drużyny bejsbolowej! ⚾).

Najważniejsze jest jednak to, że moją zabawą i wygłupami wygłupami potrafię każdego rozweselić?!

A gdy zabraknie piłeczek? Zawsze lubię się poprzytulać i cieszyć samą obecnością człowieka ? Ale ale… Czy nie wspominałem już, że bywam  bardzo pomysłowy?? Tak tak! Czegoś do rzucania nigdy nie zabraknie! Z pomocą mojej wyobraźni, każdy okrągły przedmiot, który zdołam zmieścić w pyszczku, staje się piłeczką!⚽⚾Więc nie martw się- kiedy będę przy Tobie, zawsze będzie czym się pobawić i nigdy nie będziesz się przy mnie nudzić, a tym bardziej smucić! ?

A jeśli zastanawiacie się czemu trafiłem na Rybną – moja była rodzina stwierdziła, że ma mnie alergie i jestem agresywny.. To prawda, niekoniecznie lubię jak na przykład wyciera mi się łapki od błota i mogę wtedy pokazać ząbki ale tylko ostrzegam, że mi się to nie podoba. Wy też tak macie, prawda? Jak czegoś nie lubimy to informujemy innych o tym ?

KILKA SŁÓW ODE MNIE - ANGELA PIESOGRAFIA

Cześć!

No to teraz kilka słów ode mnie –  Angeli – jednej z twórców akcji.

Ciapek, oj Ciapek – jak to robisz żeś pełen uroku i wdzięku!?
Ciapka poznałam dopiero na sesji w Bubble Toast i było to zderzenie z pioruńsko pozytywnym i otwartym na kontakt z człowiekiem psem. No dobra, obraził się na mnie, jak na powitanie bez pytania zaczęłam mu wycierać łapki, ale też bym wysyłała wzrok nienawiści do obcej osoby, która na powitanie wyciera mi stopy xD Ale spokojnie, dałam mu smaczki i szybko się pogodziliśmy, po czym zaczął eksplorować miejscówkę. Obwąchał Bubble Toast w zawrotnym tempie, po czym ku jego zdziwieniu na drodze napotkał basen pełen różowych piłeczek. CÓŻ TO BYŁA ZA EUFORIA! Bez problemu tam wskoczył, dzięki czemu mamy super zdjęcia na pamiątkę z zacieszoną głową Ciapka, ledwo wystającą z basenu. Szybko zdobył serce naszej głównej modelki Pauli, która cudem wyszła bez niego z sesji.

Pomimo tego, że widziałam Ciapka raz, wiem, że będzie to pies idealny dla kogoś aktywnego i kto nie szuka kontaktu z psem na siłę i uszanuje to, że pies też ceni sobie swoją własną prywatną przestrzeń. Wyobrażam sobie, że będzie w niebie, jeśli jako przyszły właściciel/ka będziesz go zabierać na długie wędrówki, bieganie i taplanie się w basenie piłek. Jeśli masz dzieci i chciałbyś adoptować Ciapka, będziesz musiał je mocno uświadomić, że pies to nie zabawka i nie wolno przekraczać granic jego przestrzeni osobistej.

Celem wiodącym naszej kampanii jest znalezienie czworonogom ciepłych i kochających domów, oraz nakreślenie ogólnopolskiego problemu związanego z porzucaniem psów. Zdecydowanie chcemy zwiększać świadomość wśród ludzi oraz podkreślić odpowiedzialność płynącą z posiadania psa, a także nakreślić konsekwencje jakie mogą nastąpić przy pochopnie podejmowanych decyzjach zakupowych, a przede wszystkim wychowawczych.

Sesja jaką wykonałam w Bubble Toast, ma przyciągać wzrok i pokazywać bohaterów kampanii od ich najlepszej strony. Kampania ‘’ Akcja Take me home’’ pomaga przeznaczeniu w odnalezieniu psiakom ich “forever home” i drugich połówek. A wiecie co jest najlepsze? Kora i Maksio jeszcze przed wystartowaniem akcji odnaleźli swoje domki <3 Ekstra, prawda?

KASTOR, ANGER I CIAPEK

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PSIAKACH DO ADOPCJI

Przy pierwszym poznaniu zgrywasz niedostępną? Anger też! Razem stworzycie duet idealny, który pokocha się na zabój! Anger to około 10 letni pieseł w typie amstaffa, który czeka na ciebie w krakowskim schronisku na rybnej.
ANGER
Kochany Introwertyk
Jesteś fanem stand upu? Kastor to chodząca na czterech łapach improwizacja komedii i w jego towarzystwie nie będziesz narzekać na brak nudy. Ten 5-letni staffik czeka na ciebie w krakowskim schronisku przy ulicy rybnej.
KASTOR
Energiczny Komik
Jesteś kobietą zaradną, pomysłową i ceniącą swoją prywatną przestrzeń? Ciapek, brzmi jak partner idealny! Jest to niezwykle zaradny, dojrzały piesek, który czeka na Ciebie w krakowskim schronisku na Rybnej.
CIAPEK
Król Piłek
Instagram @piesografia
Total: