sklep dla właścicieli psów i kotów
ZOBACZ WARUNKI DOSTAWY

Przesyłki wysyłane są od 1 do 3 dni roboczych od daty otrzymania / zaksięgowania wpłaty.

Aktualnie paczki z voucherami pakuję do 2 dni roboczych od momentu zamówienia i wysyłam do 1 dnia roboczego od momentu spakowania.

 

W szczególnych przypadkach (tj. okres świąteczny, urlop itp.) czas realizacji zamówienia produktów fizycznych wydłuża się do 14 dni roboczych lub więcej od chwili zaksięgowania środków na rachunku Angelika Wolińska Studio Wolinsky lub w momencie spakowania zamówionych produktów. Terminy urlopów będą wyszczególnione w nagłówku sklepu piesografia.pl/sklep.

W trakcie urlopów i Świąt czas realizacji i wysyłki zamówień produktów elektronicznych pozostaje bez zmian. 

DOSTAWA Z INPOSTEM

Dostawa do paczkomatu Inpost to świetna alternatywa dla osób zapracowanych lub takich, które kupują voucher w prezencie i nie chcą odbierać paczki w obecności obdarowywanej osoby.

Paczki zamówione i opłacone do 14:00, zostają zazwyczaj wysłane przeze mnie tego samego dnia lub dnia kolejnego. Do Ciebie docierają nawet w 24 godziny.

Dostawa do paczkomatu Inpost w weekend, to alternatywa dla kogoś, kto kupuje prezent na ostatnią chwilę. Przesyłki będą doręczane do Paczkomatów w całej Polsce także w soboty i niedziele, przy wyborze tej opcji przy składaniu zamówienia.

Usługa dostępna, tylko dla osób, które zamawiają paczki w piątek lub sobotę i potrzebują jej już kolejnego dnia.

Paczki zamówione z tą usługą są przeze mnie wysyłane w piątki i soboty do godziny 13:00. Do Ciebie docierają nawet w 24 godziny.

DOSTAWA Z DHL

Jeśli wybrałeś opcję dostawy DHL, taka paczka dojedzie pod wskazany adres w kolejnym dniu roboczym, a maksymalnie do 48 godzin.

Paczki DHL wysyłam w kolejnym dniu roboczym, po złożeniu przez Ciebie zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

ODBIÓR OSOBISTY

Jeśli mieszkasz w Łodzi, to swoje zamówienie możesz odebrać ode mnie osobiście. Po opłaceniu zamówienia, skontaktuj się ze mną, celem ustalenia terminu odbioru. Możesz tego dokonać pisząc na angela@piesografia.pl lub dzwoniąc pod numerem 662453616.

Total: