DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AKCJI ADOPCYJNEJ WSPÓŁTWORZONEJ RAZEM Z DOG'S PROFIT

O SAMEJ AKCJI

ADOPTUJ PSIAKA KRAKOWIAKA - AKCJA PIESOGRAFII x DOG'S PROFIT

Cześć!

Mam dla Was super wieści. Jeśli jesteś psim freakiem, jesteś za #niekupujadoptuj i chciałbyś pomóc psiakom, które szukają swojego domu, to moja akcja adopcyjna z Dog’s Profit jest właśnie dla Ciebie.

Pod koniec lutego miałam szansę przy współpracy Ani i Konrada z Dog’s Profit zrobić coś ekstra dobrego. Za sprawą zgody Bubble Toast na użyczenie miejsca do zdjęć, mogłam zrobić niezapomnianą sesję zdjęciową 5 bohaterom z Krakowskiego Schroniska przy ulicy Rybnej.

Za naszą akcją adopcyjną kryją się historie 5 psich bohaterów z krakowskiego schroniska dla zwierząt. Kora, Ciapek, Maksio, Kastor i Anger to psiaki, którym wyszliśmy na ratunek aby dzięki sile internetu i social mediów ich losy zakończyły się happy endem.

 

Celem wiodącym naszej kampanii jest znalezienie czworonogom ciepłych i kochających domów, oraz nakreślenie ogólnopolskiego problemu związanego z porzucaniem psów. Zdecydowanie chcemy zwiększać świadomość wśród ludzi oraz podkreślić odpowiedzialność płynącą z posiadania psa, a także nakreślić konsekwencje jakie mogą nastąpić przy pochopnie podejmowanych decyzjach zakupowych, a przede wszystkim wychowawczych.

Nasi bohaterowie to: 3 małe kundelki Maksio, Ciapek i Kora, oraz poszkodowani przez ogólnie panujące stereotypy Anger w typie amstaffa i Kastor w typie Staffordshire Bull Terrier. Choć Kastor i Anger trafili na niewłaściwych ludzi w swojej przeszłości i ich charaktery nie będą łatwe dla typowego domu, to tak naprawdę kochane i serdeczne psiaki, którym potrzebne jest dużo cierpliwości, wyrozumiałości, ale przede wszystkim MIŁOŚCI.

Sesja jaką wykonałam w Bubble Toast, ma przyciągać wzrok i pokazywać bohaterów kampanii od ich najlepszej strony. Kampania ‘’Take me home’’ pomaga przeznaczeniu w odnalezieniu psiakom ich “forever home” i drugich połówek. A wiecie co jest najlepsze? Kora i Maksio jeszcze przed wystartowaniem akcji odnaleźli swoje domki <3 Ekstra, prawda?

Update 22/03 – Anger cieszy się już cieplutkim domkiem u swojego nowego opiekuna <3 Życzę wszystkiego co najlepsze !!! 

Naszym celem przy tworzeniu samego zamysłu akcji, były efektowne zdjęcia, które pomogą w ekspresowym tempie znaleźć domki dla Maksia, Kory, Ciapka, Angera i Kastora.
Zastanawiasz się pewnie, jak chcemy poza samymi zdjęciami szybciej znaleźć domy psiakom?

Ma w tym nam pomóc viralowe udostępnianie Insta Story, postów na Instagram, naszych fanpage’ach i zachęcenie Ciebie drogi Psiolubie do udostępniania wieści o naszych psiakach. Taki zabieg nie tylko pomoże w rozniesieniu wieści na cały Kraków, ale rozpromuje Kastora, Angera i Ciapka, którzy pilnie poszukują swoich domków.

Z miejsca, chciałam podziękować Dog’s Profit za współtworzenie i pomysł akcji, Pauli za niesamowitą energię przy zdjęciach z psiakami i wszystkim wolontariuszkom, które poświęciły swoją niedzielę i przywiozły nam wspaniałych modeli i modelkę. D Z I Ę K U J Ę!

Z samym Kastorem i Angerem miałam okazję już współpracować od lata 2018 roku. Od tego czasu żaden z nich nie znalazł jeszcze swojego opiekuna. Dlatego mam jeszcze większą motywację, aby akcja była dla nich skuteczna.

Jesteś zainteresowany adopcją jednego z chłopaków? Przeczytaj więcej co mają do powiedzenia o sobie Ciapek, Anger i Kastor.
Naprawdę wierzę, że tym razem siła Internetu zdecydowanie im pomoże 🙂

KASTOR, ANGER I CIAPEK

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PSIAKACH DO ADOPCJI

Przy pierwszym poznaniu zgrywasz niedostępną? Anger też! Razem stworzycie duet idealny, który pokocha się na zabój! Anger to około 10 letni pieseł w typie amstaffa, który czeka na ciebie w krakowskim schronisku na rybnej.
ANGER
Kochany Introwertyk
Jesteś fanem stand upu? Kastor to chodząca na czterech łapach improwizacja komedii i w jego towarzystwie nie będziesz narzekać na brak nudy. Ten 5-letni staffik czeka na ciebie w krakowskim schronisku przy ulicy rybnej.
KASTOR
Energiczny Komik
Jesteś kobietą zaradną, pomysłową i ceniącą swoją prywatną przestrzeń? Ciapek, brzmi jak partner idealny! Jest to niezwykle zaradny, dojrzały piesek, który czeka na Ciebie w krakowskim schronisku na Rybnej.
CIAPEK
Król Piłek
MAM JUŻ NOWY DOM - ANGEREK

Cześć, mam na imię Anger . Jestem pięknym, dojrzałym psem w typie amstaffa. Mam na ten moment ok. 10 lat, dziarski i fajny „dziadzio” ze mnie. ?

Do schroniska trafiłem w 2017r oddany przez rodzinę mojego Pana, który niestety zmarł. Wracając do przeszłości wspomnę, że za pierwszym razem do schroniska trafiłem w 2011r, lecz wtedy zostałem adoptowany i domem cieszyłem się przez te 6 lat. Od 22.03 MAM JUŻ NOWY DOM! DZIĘKUJĘ WAM ZA CAŁE WSPARCIE <3

Chcesz mnie poznać? Masz jakieś pytania? Śmiało skontaktuj się z moimi agentkami, które się mną opiekują: 518 729 178/ 724 107 714 .

Zobaczcie co mówi o mnie ciotka Angela z Piesografia <3

Anger to dla mnie naprawdę wyjątkowa psina, jak i Kastor. Pierwszy raz mogłam z nim współpracować już latem 2018 roku. To wtedy nawiązałam współpracę ZE WSPANIAŁYMI wolontariuszkami z sekcji dla bullowatych w krakowskim schronisku dla zwierząt przy ulicy Rybnej.

Anger pomimo swej introwertycznej natury, skradł moje serce od pierwszego spotkania. Już podczas pierwszej sesji jesienią 2018 dostałam od niego buziaka i ku zaskoczeniu wolontariuszek mogłam go wymiziać i się z nim bawić. Na pewno pomogły mi piłeczki, smaczki i brak stresu. Czerpałam po prostu samą radość z naszego spotkania! Z sesji na sesję był z niego coraz lepszy model, a w grudniu miałam nawet okazję zobaczyć, że w duszy gra mu bóbr. W czasie kiedy robiłam foty Kastorowi, Anger zniecierpliwiony oczekiwaniem na swoją kolej zabrał się za heblowanie drzewa, przy którym czekał aż z wolontariuszką skończymy zdjęcia. Widok komiczny, haha. Każdą kolejną sesję wspominam z nim z wielkim bananem na twarzy, czy to w wersji Super Bohatera czy cukierkowej w Bubble Toast.

Od lata 2018 do dnia dzisiejszego zastanawiam się, dlaczego senior Anger nie odnalazł jeszcze swojego domku. Przy masie miłości i odwaleniu dobrej roboty, można z nim stworzyć naprawdę duet super bohaterów. Anger to psiak uparty i wymagający, dlatego osoba, która zdecyduje się na adopcję powinna być konsekwentna i bardzo odpowiedzialna przy wychowywaniu. Od roku rozwija się u niego dysplazja i w gorsze dni, trzeba mu czasami pomóc ze wstaniem, chodzeniem po schodach. Zakładam, że po zapoznaniu się, będzie przyjaciółmi idealnymi. Takimi wyrozumiałymi dla siebie – NA DOBRE I ZŁE.  Bo pamiętaj – żaden człowiek nie jest idealny. Psiaki też nie są, dlatego ważne, abyś po adopcji skorzystał/a z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą, tak aby nadrobić braki wychowawcze Angera i Wasza relacja była bajkowa. WAŻNE, abyś się nie poddawał/a po pierwszych potknięciach i zdawał/a sprawę z tego, że Anger to senior z klasą i swoimi zasadami. Osobiście, nigdy nie miałam problemu z żadnym z modeli z krakowskiego schroniska, w tym i Angerem. W trakcie każdej z sesji był chętny do współpracy, rozdawał ochoczo buziaki. Pomimo tego, że przy pierwszych spotkaniach Anger jest wybiórczy, ja się z nim od razu zaprzyjaźniłam, a nasza pierwsza sesja z piłeczkami była dla niego istną zabawą. Najważniejsze, abyś dał mu się poznać i nie wyciągał/a pierwszy/a ręki. Pozwól, aby to Anger wyciągnął do Ciebie pierwszy łapę. Nigdy nie okazał przy nim stresu.Niezastąpione wolontariuszki, będą Was zapoznawać stopniowo i dołożą wszelkich starań, abyście dobrze rozpoczęli swoją wspólną przygodę.

 

ADOPTUJ MNIE - CIAPEK

Cześć! Jestem Ciapek ! ? Chociaż to imię nie do końca do mnie pasuje, bo bywam bardzo zaradnym psiakiem ?, całkiem mi się podoba i dodaje mi uroku ? Jestem niewielki, dojrzały i wiem, czego chcę oraz jak to innym przekazać. Oprócz człowieka, moją ogromną miłością są piłeczki ❤️❤️⚽❤️⚾❤️

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Oto numer do moich agentek: 790-231-318, 530-189-280 .

Zobacz, co ma do powiedzenia o mnie ciotka Angela z Piesografia.

 

Ciapek, oj Ciapek – jak to robisz żeś pełen uroku i wdzięku!?
Ciapka poznałam dopiero na sesji w Bubble Toast i było to zderzenie z pioruńsko pozytywnym i otwartym na kontakt z człowiekiem psem. No dobra, obraził się na mnie, jak na powitanie bez pytania zaczęłam mu wycierać łapki, ale też bym wysyłała wzrok nienawiści do obcej osoby, która na powitanie wyciera mi stopy xD Ale spokojnie, dałam mu smaczki i szybko się pogodziliśmy, po czym zaczął eksplorować miejscówkę. Obwąchał Bubble Toast w zawrotnym tempie, po czym ku jego zdziwieniu na drodze napotkał basen pełen różowych piłeczek. CÓŻ TO BYŁA ZA EUFORIA! Bez problemu tam wskoczył, dzięki czemu mamy super zdjęcia na pamiątkę z zacieszoną głową Ciapka, ledwo wystającą z basenu. Szybko zdobył serce naszej głównej modelki Pauli, która cudem wyszła bez niego z sesji.

Pomimo tego, że widziałam Ciapka raz, wiem, że będzie to pies idealny dla kogoś aktywnego i kto nie szuka kontaktu z psem na siłę i uszanuje to, że pies też ceni sobie swoją własną prywatną przestrzeń. Wyobrażam sobie, że będzie w niebie, jeśli jako przyszły właściciel/ka będziesz go zabierać na długie wędrówki, bieganie i taplanie się w basenie piłek. Jeśli masz dzieci i chciałbyś adoptować Ciapka, będziesz musiał je mocno uświadomić, że pies to nie zabawka i nie wolno przekraczać granic jego przestrzeni osobistej.

 

ADOPTUJ MNIE - KASTOR

Siemka! Tu Kastor. Jestem pięcioletnim psiakiem w typie staffika. 5 lat to tylko data z książeczki zdrowia- ja wciąż czuje się jak takie duże psie dziecko! Lubię się wygłupiać, miewam różne szczeniackie i rozbrajające moich schroniskowych opiekunów zachowania. Nawet jak ktoś ma zły humor czy jest smutny gwarantuje, że nie ma szans by przy mnie się nie uśmiechnąć! ? Zawsze coś zabawnego wymyślę. Merdający ogon i mordka ucieszona ‘od ucha do ucha’ to moje cechy rozpoznawalne.

Do schroniska trafiłem  w 2018r. i od tej pory zostałem dwukrotnie adoptowany. Każda adopcja kończyła się zwrotem do schroniska. Niestety w domu nie zawsze byłem miły. Nie ukrywam, jestem psem o silnym charakterze. Schroniskowi opiekunowie też zawsze informowali o tym przyszłych adoptujących. Ci niestety nie poradzili sobie ze mną. Decydując się na moją adopcję pamiętaj, że  behawioryści nieodpłatnie pomogą Ci i dadzą cenne wskazówki jak postępować po mojej adopcji . Przede wszystkim szukam konsekwentnego opiekuna. Bywam uparty dlatego ktoś musi jasno mi wyznaczać granice i być mądrym przewodnikiem dla mnie. Musi chcieć ze mną pracować.

Chętnie się uczę, lubię wyzwania. Nie lubię nudy.  Jeśli jesteś konsekwentny i nastawiony na współpracę razem możemy stworzyć fajny duet. Szukam pracy bez małych dzieci oraz bez innych zwierząt.

Znam komendy, reaguje na imię. Lubię długie spacery, jestem energiczny. Jestem typem psiaka lubiącego być w centrum uwagi, wszędzie mnie pełno. Moje schroniskowe opiekunki zawsze mogą liczyć na demakijaż twarzy soczystymi buziakami! ? Jak same przyznają jestem uroczy ale i charakterny. Przed adopcją musisz mnie trochę poodwiedzać, musimy się dobrze poznać. Super pies szuka super domu! Odpowiedzialnego, to przede wszystkim .

Chcesz mnie poznać? Masz jakieś pytania? Śmiało skontaktuj się z moimi agentkami, które się mną opiekują: 518 729 178/ 724 107 714 .

Zobacz, co ma do powiedzenia o mnie ciotka Angela z Piesografia:

 

Cześć!

No to teraz kilka słów ode mnie –  Angeli – jednej z twórców akcji.

Kastor to dla mnie naprawdę wyjątkowa psina. Pierwszy raz mogłam z nim współpracować już latem 2018 roku. To wtedy nawiązałam współpracę ZE WSPANIAŁYMI wolontariuszkami z sekcji dla bullowatych w krakowskim schronisku dla zwierząt przy ulicy Rybnej.

Ten chłopak skradł moje serce od pierwszego spotkania. Powitał mnie radośnie, rozdawał buziaki na prawo i lewo. Bez problemu, pozował w szelkach Dog’s Profit. Rozbrajał mnie swoim komicznym zachowaniem i tym jak lgnie do człowieka łasy na mizianie i smaczki. Kastor pokazał na sesji, że jest pełnym energii i pozytywnego myślenia psiakiem. W sumie, to ledwo zrobiłam mu zdjęcia, bo cały czas chciał się ze mną bawić 😀 Z całej ekscytacji i tak się cieszę, że wyszły nam na tamten dzień jakiekolwiek zdjęcia 😀 Każdą kolejną sesję wspominam z nim z wielkim bananem na twarzy, czy to w wersji Halloweenowej czy cukierkowej w Bubble Toast. Zawsze jest z nim śmiesznie i celująco rozładowuje napięcie wśród ludzi.

Za każdym razem kiedy bywałam w krakowskim schronisku i widziałam Kastorka zza krat albo miałam mu robić fotki, byłam w szoku, że nie odnalazł jeszcze swojej drugiej połówki. Z tego co wiem od jego głównej opiekunki w schronisku, Kastor to psiak uparty i wymagający, dlatego osoba, która zdecyduje się na adopcję powinna być konsekwentna i bardzo odpowiedzialna przy wychowywaniu. Zakładam, że wszystkie gorsze momenty przyćmi swoim komicznym zachowaniem,  bo pamiętaj – żaden człowiek nie jest idealny. Psiaki też nie są, dlatego ważne, abyś po adopcji skorzystał/a z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą, tak aby nadrobić braki wychowawcze Kastora i Wasza relacja była bajkowa. WAŻNE, abyś się nie poddawał/a po pierwszych potknięciach i zdawał/a sprawę z tego, że Kastor wolałby domek bez dzieci i innych zwierząt. Osobiście, nigdy nie miałam problemu z żadnym z modeli z krakowskiego schroniska, w tym i Kastorem. W trakcie każdej z sesji był chętny do współpracy, rozdawał ochoczo buziaki. Najważniejsze, abyś pokazał/a mu swoją miłość od samego początku i nigdy nie okazał przy nim stresu. Taki komik jak Kastor i tak go rozładuje! 

 

Total: