SESJA EKSTERIEROWA PAKIET LUX
WARSZTATY I COACHINGI O FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ PSÓW

TWOJA FURTKA DO NIEZWYKŁEGO ŚWIATA PSIEJ FOTOGRAFII

Nie ma nic piękniejszego i obdarowującego w endorfiny niż sesje zdjęciowe z psami i innymi zwierzętami. Bycie fotografem zwierząt, a w szczególności psów jest niezwykle wymagającą dziedziną fotografii, która poza umiejętnościami takimi jak podstawy obsługi aparatu, będzie wymagała od fotografa wiedzy z zakresu behawiorystyki, psychologii i wielu innych, które razem pozwolą Ci zadbać o wszystko począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, po uzyskanie wymarzonych kadrów psa lub innego zwierzęcia. Zarówno na warsztatach grupowych, indywidualnych czy to podczas coachingów w formie korków online i na żywo, możesz być pewien, że wkroczysz na nowy etap swojego warsztatu fotograficznego, jak i pracy z klientem. Podzielę się z Tobą swoimi tajnikami z obróbki w programach Adobe Lightroom i Photoshop, ale też na pracę w przyjemnej i bezpiecznej atmosferze z psami i ich opiekunami.
W szczególności warsztaty indywidualne czy to godzinne coachingi w formie przysłowiowych korków są dobierane do Twojego poziomu i tego, o czym dokładnie chcesz się nauczyć. Możemy zacząć od takich podstaw jak obsługa aparatu, po konkretne wskazówki i metody działań podczas sesji, a potem w trakcie postprodukcji Twoich prac. Przed każdym typem warsztatów i coachingów skontaktuję się z Tobą celem konsultacji, aby jak najlepiej poznać Twoje potrzeby i oczekiwania.
Podczas zajęć na żywo, możesz mieć pewność, że kilku modeli o różnych cechach charakteru i wygląda, a także miejsca dobrane na sesje zdjęciową zapewnią Ci kadry do Twojego portfolio na lata.

WARSZTATY INDYWIDUALNE
Każda chwila z psem czy to innym pupilem jest warta uwiecznienia na piesografiach. Ale najważniejsze, to wiedzieć jak je uchwycić, aby móc je oglądać i wspominać latami. Na moich warsztatach indywidualnych w pełni dopasowanych do Twoich potrzeb, spędzimy razem 10 godzin, po to abyś zgłębił tajniki fotografii artystycznej psów.
PLN
1200
WARSZTATY GRUPOWE
Na moich warsztatach grupowych spędzimy minimum jeden dzień, aby razem zgłębiać tajniki fotografii artystycznej psów. Każde oferowane przeze mnie warsztaty będą w innych miejscach Polski, na które zaproszę najbardziej wdzięcznych psich modeli.
PLN
OD 800
Voucher podarunkowy na sesję zdjęciową fizyczny - Piesografia,Voucher podarunkowy na sesję zdjęciową fizyczny - Piesografia, sesja dla hodowli małopolskie, kraków, sesja produktowa dla firmy kraków, sesja eksterierowa kraków, sesja z psem w krakowie, fotograf psów kraków
COACHINGI INDYWIDUALNE
Coachingi indywidualne w formie korków z fotografii mogą zostać przeprowadzone zarówno w Krakowie na żywo, jak i online. Dostosujemy program nauczania psiej fotografii tak, abyś z każdą kolejną wykupioną godziną zauważał duże progresy zarówno w robieniu zdjęć, jak i postprodukcji.
PLN
OD 150
Piesografia - fotograf dla zwierząt kraków
piesografia logo

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH JUŻ TERAZ    Total: