O MNIEO MNIE
POZNAJ MNIE I TWÓRZ PIESOGRAFIĘ RAZEM ZE MNĄ

MOJA HISTORIA

ANGELA WOLIŃSKA - PSI FOTOGRAF W ŁODZI

Cześć!  Mam na imię Angela i miło, że chcesz o mnie trochę poczytać!

Każdą wolną chwilę poświęcam dla swojego Psiego Świata i mojej suni Jessie. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i okazjonalnie organizować ciekawe wydarzenia. Dzięki Jessie założyłam bloga o odchamianiu się z psem. Co więcej, prowadzę o nas kanały Social Media pt. „Jessie_Wagabunda” na Instagram i Facebook, gdzie przekonuję że warto zabrać psa w każde miejsce, bez potrzeby zostawiania go w domu. Jednak najważniejsze, co przyniosła mi moja psina, to decyzję o zostaniu profesjonalnym psim ( a nawet kocim i konnym! ) fotografem. Z każdym kolejnym spędzonym dniem z Jessiną i każdą kolejną jej fotografią przekonałam się, że swoją pasję mogę przekształcić w coś czym mogę się podzielić również z Wami i całym Światem.
Uwielbiam przyglądać się zza obiektywu Waszym wspaniałym relacjom ze zwierzakami i je uwieczniać na fotografiach.

ANGELA WOLIŃSKA - PSI FOTOGRAF W ŁODZI

Jestem fotografem, dlatego wszystkie moje zdjęcia są naturalne i bez przesadzonej obróbki, nad którą pracuję zawsze sama. Staram się na sesji wyciągnąć ze światła i postaci tyle szczegółów, aby podkreślić naturalne piękno Waszego pupila.
Na każdej z sesji uwielbiam spędzić z Wami kilka chwil na rozmowie o Was, Waszej relacji z pupilem zanim przystąpimy do pracy z modelem/modelami. Dzięki temu możemy się poznać lepiej, a pupil może poczuć się pewniej za obiektywem, jak i w mojej obecności. Nie zdziwcie się, jeśli najpierw zacznę witać się z pupilem. Jestem totalnym freakiem, ale jestem przekonana, że swoją miłością i pozytywnymi emocjami do zwierząt, skradłam serca swoich modeli nie tylko smakami ale i swoją uwagą skupioną w okół nich :D.
Dla każdego modela poświęcam swój czas jeszcze przed sesją, aby dowiedzieć się o nim i o Was jak najwięcej. Wszystko po to, aby odpowiednio dostosować miejsce i okoliczności sesji…oraz nagrody dla pupili! Tutaj możesz poczytać o tym, jak najlepiej przygotować się do sesji z pupilem.

Decydując się na sesję ze mną, dasz się zaprosić na wspaniałą przygodę, której momenty zostaną uwiecznione na długie lata 🙂 Twórz pupilografię razem ze mną 🙂

Mieszkam w Łodzi i to tam głównie fotografuję dla Was. Poza Łodzią chętnie wykonam sesje zdjęciowe z psem, kotem, koniem w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu czy Krakowie (gdzie de facto rozpoczęłam swoją karierę jako psi fotograf). Często wybieram się na wystawy psów, dlatego jeśli chciałbyś abym wykonała sesję eksteriorową czy to z ringu, skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły.

Do zobaczenia na sesji zdjęciowej z Waszym psem, kotem czy koniem w Łodzi, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Sopocie, Gdańsku!

Jesteś zainteresowany
WSPÓŁPRACĄ?
Przygotowałam specjalne propozycje dla osób, które chciałyby nawiązać ze mną współpracę poza przygotowaną ofertą. Koniecznie zobacz i skontaktuj się ze mną. Już nie mogę się doczekać naszych wspólnych piesografii. Współpracowałam nie tylko z hodowcami z małopolski, ale również z takimi markami jak Dog's Profit, Baylabel, Labilab, Medicine, Maced czy Psi Bufet.
Total: