border collie opierający się na ławce w trakcie sesji zdjęciowej
WARSZTATY I COACHINGI O FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ PSÓW I INNYCH ZWIERZĄT

TWOJA FURTKA DO NIEZWYKŁEGO ŚWIATA PSIEJ FOTOGRAFII

Nie ma nic piękniejszego i obdarowującego w endorfiny niż sesje zdjęciowe z psami i innymi zwierzętami. Bycie fotografem zwierząt, a w szczególności psów jest niezwykle wymagającą dziedziną fotografii, która poza umiejętnościami takimi jak podstawy obsługi aparatu, będzie wymagała od fotografa wiedzy z zakresu behawiorystyki, psychologii i wielu innych, które razem pozwolą Ci zadbać o wszystko począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, po uzyskanie wymarzonych kadrów psa lub innego zwierzęcia. Zarówno na warsztatach grupowych, indywidualnych czy to podczas coachingów w formie korków online i na żywo, możesz być pewien, że wkroczysz na nowy etap swojego warsztatu fotograficznego, jak i pracy z klientem.
Moje kilkuletnie doświadczenie jako manager i coach w korporacji pozwoli mi poprowadzić Cię przez cały proces tak umiejętnie, abyś wyniósł/a z czasu spędzionego razem jak najwięcej. Podzielę się z Tobą swoimi tajnikami z obróbki w programach Adobe Lightroom i Photoshop, ale też na pracę w przyjemnej i bezpiecznej atmosferze z psami i ich opiekunami czy też innymi zwięrzętami jak koty i konie.
W szczególności warsztaty indywidualne czy to godzinne coachingi w formie przysłowiowych korków są dobierane do Twojego poziomu i tego, o czym dokładnie chcesz się nauczyć. Możemy zacząć od takich podstaw jak obsługa aparatu, po konkretne wskazówki i metody działań podczas sesji, a potem w trakcie postprodukcji Twoich prac. Przed każdym typem warsztatów i coachingów skontaktuję się z Tobą celem konsultacji, aby jak najlepiej poznać Twoje potrzeby i oczekiwania.
Podczas zajęć na żywo, możesz mieć pewność, że kilku modeli o różnych cechach charakteru i wyglądu, a także miejsca dobrane na sesje zdjęciową zapewnią Ci kadry do Twojego portfolio na lata.

PLN 1600
Warsztaty indywidualne jednodniowe
Każda chwila z psem czy to innym pupilem jest warta uwiecznienia na piesografiach. Ale najważniejsze, to wiedzieć jak je uchwycić, aby móc je oglądać i wspominać latami. Na moich warsztatach indywidualnych w pełni dopasowanych do Twoich potrzeb, spędzimy razem od 8 do 10 godzin, po to abyś zgłębił/a tajniki fotografii artystycznej psów. W ofercie posiadam możliwość zorganizowania zarówno jednodniowych ale także dwudniowych warsztatów. Dwudniowe warsztaty indywidualne będą idealnym prezentem dla osoby, która od zawsze marzyła nauczyć się fotografować zwierzęta i chce ze spotkania wyciągnąć nie tylko, jak najwięcej, ale wyjść w pełni przygotowaną do swoich pierwszych sesji zdjęciowych po zajęciach. Tę ofertę kieruję głównie do osób, którym zależy na warsztatach fotografii artystycznej psów dla początkujących lub nie miały wcześniej w ogóle styczności z aparatem. Warsztaty jednodniowe będą idealną propozycją dla osób średniozaawansowanych w fotografii lub chcących poznać tajniki tylko mojej obróbki i tego jak pracuję na sesji. Ze względu na ograniczony czas, nie polecam tej opcji osobom kompletnie początkującym i w takich przypadkach zalecam umówić się na spotkanie dwudniowe, gdzie na spokojnie rozłożymy sobie materiał począwszy na obsłudze aparatu, a kończywszy na obróbce. Warsztaty odbywają się w Łodzi, ale przy dodatkowej opłacie możemy je zorganizować w Twoim miejscu zamieszkania.
PLN 3000
Warsztaty indywidualne dwudniowe
Każda chwila z psem czy to innym pupilem jest warta uwiecznienia na piesografiach. Ale najważniejsze, to wiedzieć jak je uchwycić, aby móc je oglądać i wspominać latami. Na moich warsztatach indywidualnych w pełni dopasowanych do Twoich potrzeb, spędzimy razem aż dwa pełne dni, po to abyś zgłębił/a tajniki fotografii artystycznej psów. W ofercie posiadam możliwość zorganizowania zarówno jednodniowych ale także dwudniowych warsztatów. Dwudniowe warsztaty indywidualne będą idealnym prezentem dla osoby, która od zawsze marzyła nauczyć się fotografować zwierzęta i chce ze spotkania wyciągnąć nie tylko, jak najwięcej, ale wyjść w pełni przygotowaną do swoich pierwszych sesji zdjęciowych po zajęciach. Tę ofertę kieruję głównie do osób, którym zależy na warsztatach fotografii artystycznej psów dla początkujących lub nie miały wcześniej w ogóle styczności z aparatem. Warsztaty odbywają się w Łodzi, ale przy dodatkowej opłacie możemy je zorganizować w Twoim miejscu zamieszkania.
PLN OD 1300
WARSZTATY GRUPOWE
Na moich warsztatach grupowych spędzimy minimum jeden dzień, aby razem zgłębiać tajniki fotografii artystycznej psów. Każde oferowane przeze mnie warsztaty będą w innych miejscach Polski, na które zaproszę najbardziej wdzięcznych psich modeli. Na każdych warsztatach organizowanych przeze mnie, będzie możliwość sfotografowania doświadczonych modeli w okolicznościach takich jak las czy miejska dżungla. Dowiesz się, jak wykorzystywać niepozorne miejsca do niezwykłych i zachwycających dech w piersiach zdjęć z udziałem zwierząt. Zdradzę swoje tajniki nie tylko na pracę z psem, ale też jak odpowiednio komunikować się z opiekunem zwierzęcia. Warsztaty grupowe, to też niezwykła okazja do integracji z osobami, które podzielają tę samą pasję jak ja i Ty! Najbliższe warsztaty grupowe planuję wiosną 2024 w Łodzi. Zapisy otwarte 🙂
PLN 200/godzina
Godzinny coaching indywidualny o fotografowaniu zwierząt
Coachingi indywidualne w formie korków z fotografii mogą zostać przeprowadzone zarówno w Łodzi na żywo, jak i online. Dostosujemy program nauczania psiej fotografii tak, abyś z każdą kolejną wykupioną godziną zauważał duże progresy zarówno w robieniu zdjęć, jak i postprodukcji. Na takie korki mogę bez problemu dojechać do Warszawy i okolicznych miast Łodzi przy zwrocie kosztów za dojazd.
PLN 350
Audyt Social Media Psiego lub Kociego Fotografa
Zastanawiałeś/aś się kiedyś nad tym, dlaczego Twój Instagram stoi w miejscu i dlaczego nigdy nie dostajesz zapytań z tego źródła? Porozmawiajmy o tym, co nie działa i dlaczego dotychczasowe działania nie przynosiły rezultatów. Przy godzinnej rozmowie pomogę Ci zrozumieć, co można zrobić inaczej i jak lepiej zaplanować swoje działania w Social Media. Zainspiruję Cię też do jeszcze bardziej efektywnej pracy ze zwierzętami przy sesjach zdjęciowych. Audyt Twoich Social Media zostanie poprzedzony krótkim formularzem online oraz dokumentem z audytu po zakończonym spotkaniu. Na luty nie mam już możliwości zrobienia takiego audytu. Zapraszam do zapisów na marzec pod adresem mailowym contact@piesografia.pl 🙂
PLN OD 250
Dostęp do nagrań z obróbki zdjęć
Wolisz gospodarować swoim czasem, który poświęcasz na naukę totalnie we własnym zakresie? Nic prostszego! Niezależnie od tego czy lubisz uczyć się rano czy w nocy, przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego! Skorzystaj z oferty nagrań mojej autorskiej obróbki zdjęć w programach Photoshop i Lightroom. Dostęp do nagrań z poszczególnych zagadnień na zapytanie mailowe: contact@piesografia.pl Skorzystaj z niezwykłej możliwości, jaką jest dostęp do nagrań online z obróbki moich wybranych prac. Dowiedz się jakich funkcji w Photoshop i Lightroom używam, aby uzyskać efekt finalny każdego ze zdjęć z psami czy kotami lub końmi. Dostęp do nagrań masz ode mnie dożywotnio 🙂
ZOBACZ EFEKTY PRZED I PO MOJEJ OBRÓBCE
Co wyniosę z warsztatów?

Na moich autorskich warsztatach możesz się między innymi dowiedzieć o tym, jak:

- współpracować z modelem psim, kocim lub koniem
- dobrać odpowiednio miejsce
- rozmawiać z klientem i przygotować zarówno jego, jak i siebie do sesji zdjęciowej z pupilem
- korzystać z programu Lightroom i moich autorskich presetów
- korzystać z programu Photoshop, aby w jak najprostszy, ale efektowny sposób edytować zdjęcia

Poza tym, poświęcę dłuższą chwilę nad tym, aby krok po kroku wytłumaczyć Ci jak edytować:

- zdjęcia białych i czarnych psów, która potrafią przyprawić o łzy niejedną osobę,
- jak używać gradientów,
- do czego służy color grading i jak możesz go użyć w Twojej obróbce,
- co to jest Dodge&Burn i jak szybko się go nauczyć oraz jak umiejętnie używać w zależności od tego czy edytujesz sierść psa czy skórę człowieka,
- jak usunąć zbędne przedmioty, paproszki
itd.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH I KORKACH Z FOTOGRAFII JUŻ TERAZ
    Total: