Czy warto kupować presety Lightroom? To Inwestycja w twoją twórczość!

19 października 2021

Czy warto kupować presety Lightroom? 

Na to pytanie mogłabym na początku odpowiedzieć jednym słowem: warto! Nie chcę jednak zostawiać Was bez wyjaśnień – zapraszam więc do przeczytania poniższego artykułu, w którym pokrótce wyjaśnię, dlaczego presety Lightroom to dobra inwestycja dla Ciebie, rozwoju Twojej fotografii i zdjęć Twojego pupila.

Dlaczego warto zainteresować się i kupić presety do edycji zdjęć w Lightroom?

Wiemy już, czym jest preset oraz jakiego programu używamy do obróbki zdjęć. Przypomnijmy, że presety stworzone przeze mnie nadają się do zdjęć zwierzaków, ale również zdjęć architektury, jedzenia czy krajobrazu. Dlaczego warto w nie zainwestować? 

  • dzięki presetom nauczysz się obróbki zdjęć 
  • dzięki presetom nadasz swoim zdjęciom blask 
  • pomogą Ci ujednolicić Twój profil na Instagramie i dodać mu profesjonalizmu 
  • uzyskasz profesjonalny wygląd zdjęć Twojego pupila 
  • uzyskasz piękne efekty w ciągu kilku sekund, za pomocą kilku kliknięć 
  • jeśli prowadzisz bloga lub sklep, presety pomogą Ci uspójnić wygląd zdjęć i nadać profesjonalnego wizerunku Twojemu biznesowi online
  • presety dają szeroki wybór możliwości obróbki zdjęć   

Presety do Lightroom to inwestycja w Twoją przyszłość i oszczędność czasu!

Presety, to gwarancja sukcesu dla Ciebie i Twojej twórczości!

Presety dla psa, kota, Twojego pupila, fotografa i amatora.

Dla mnie samej jako fotografki presety Lightroom są nieodłącznym elementem pracy nad edycją zdjęć – efekty możecie zobaczyć na mojej stronie w portfolio oraz na moim Instagramie! Oszczędzają mój cenny czas, ale też ujednolicają styl poszczególnych sesji zdjęciowych.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z fotografią i wypróbować presety Lightroom na swoim telefonie, to koniecznie zapoznaj się z moją ofertą Presetów

Presety te zostały stworzone z myślą o Tobie i Twoim pupilu! Ich cechą wyróżniającą jest jednak uniwersalność zastosowania – były testowane na zdjęciach z ludźmi, psiakami różnych ras, fotografiach produktowych, z jedzeniem i krajobrazami.

Są dopasowane do darmowej wersji Lightrooma na Twój telefon, a w jednej paczce dostajesz minimum 4 spójne kolorystycznie presety gotowe do edycji, a wraz z nimi ebook, w którym pokazuje krok po kroku jak zainstalować i korzystać z presetów od zaraz. 

Mam nadzieję, że udało mi się pokazać Wam, jak fajnym i użytecznym narzędziem są presety i zachęcić Was do wypróbowania ich na własnych zdjęciach 🙂 

Koniecznie zajrzyj do mojego sklepu i wybierz swoją ulubioną paczkę presetów!

Jesteś na Instagram i Facebook? Zajrzyj na moje profile i dołącz do mojej społeczności Piesografii na Insta i Fejsie i zostaw ślad po sobie!
Mieszkasz w Krakowie i okolicach lub po prostu marzysz o sesji ze mną? Koniecznie umów się na sesję zdjęciową (kalendarz dostępny tutaj) jeszcze dzisiaj i zajrzyj do mojej oferty 🙂

    Leave a comment

Total: