Dlaczego warto umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem zwierząt? 

21 października 2021

Dlaczego warto umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem zwierząt? 

Wszyscy chcielibyśmy utrwalić najważniejsze momenty w naszym życiu – a nie ma na to lepszego sposobu, niż wykonanie zdjęć! Dzięki którym można uwiecznić najpiękniejsze i najszczęśliwsze chwile spędzone z naszym pupilem. Najlepszej jakości zdjęcia możemy otrzymać, zlecając wykonanie sesji profesjonalnemu fotografowi psów.

Dlaczego warto umówić się na sesję z profesjonalnym fotografem psów?

Kim w ogóle jest psi fotograf i czy warto korzystać w jego usług? Jak wygląda sesja zdjęciowa z pupilem? Mam nadzieję, że rozwieję Wasze wątpliwości i przedstawię korzyści płynące z usługi, jaką jest sesja zdjęciowa z psem czy kotem.

Zaczynamy 🙂

  • Ekspert w psiej fotografii powinien zacząć przygotowania do sesji jeszcze przed nią, przeprowadzając z Tobą odpowiedni wywiad. Tak! Przed każdą sesją z moimi klientami umawiam się na konsultację telefoniczną, bądź wysyłam formularz z pytaniami. Pozwala mi to zdobyć bardzo cenne informacje o pupilu i Waszej relacji 🙂
  • Twój pupil poczuje się jak gwiazda! A Ty razem z nim 🙂 Profesjonalny psi fotograf będzie robił Ci zdjęcia, ale także dawał wskazówki, jak pozować. Zadba o to, byście razem z pupilem prezentowali się jak najlepiej. Zdjęcia robione telefonem, mimo najlepszych starań i filtrów, nie zapewnią takiego efektu jak zdjęcia wykonane przez profesjonalistę w czasie sesji.
  • Zdjęcia to wspaniała pamiątka! A te zrobione przez profesjonalistę będą oddawać emocje i sprawią, że będziesz wspominać najlepsze chwile z pupilem, nawet po wielu latach.
  • Sesja zdjęciowa to niesamowite przeżycie samo w sobie! Psi fotograf da Tobie i Twojemu pupilowi wskazówki, ale też zadba o atmosferę. Ja osobiście wkładam dużo serca w każdą sesję – atmosfera na nich jest zawsze luźna i bezstresowa, tak abyście czuli się wraz z pupilami komfortowo. Na każdej z sesji spędzam z Wami kilka chwil na rozmowie o Was, Waszej relacji z pupilem, zanim przystąpimy do zdjęć. Robimy też przerwy między ujęciami i dajemy czas na zabawę czy to odpoczynek zwierzakowi. Dzięki temu możemy się poznać lepiej, a pupil może poczuć się pewniej za obiektywem.
  • Profesjonalny psi fotograf dzieli się wskazówkami, jak przygotować zwierzaka do sesji zdjęciowej – więcej o tym możecie poczytać tutaj.
  • Co też ważne, profesjonalny fotograf zwierząt, będzie znał podstawy komunikacji zwierząt i reagował na zachowania Twojego zwierzęcia w odpowiedni sposób. Już samo powitanie fotografa z psem czy to innym zwierzęciem będzie istotnym elementem o powodzeniu sesji. Jeśli ewidentnie będzie widać, że pies czy to w szczególności kot potrzebuje przestrzeni, fotograf powinien jej udostępnić i robić jeszcze częściej przerwy z introwertykami ewentualnie zaproponować przełożenie sesji na inny termin.
  • Profesjonalna sesja z pupilem nie tylko wzbogaci galerię w domowym albumie, ale także świetnie nada się do kreowania wizerunku w mediach społecznościowych!
  • Sesja zdjęciowa z pupilem to świetny pomysł na prezent! Może stanowić doskonały sposób na obdarowanie przyjaciela czy bliskiej osoby. Bony na takie sesje możecie znaleźć w moim sklepie.

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać Wasze wątpliwości co do sesji z profesjonalnym psim fotografem. Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu. Zachęcam też do zapoznania się z moją ofertą. Do zobaczenia na sesjach!

Jesteś na Instagram i Facebook? Zajrzyj na moje profile i dołącz do mojej społeczności Piesografii na Insta i Fejsie i zostaw ślad po sobie!
Mieszkasz w Krakowie i okolicach lub po prostu marzysz o sesji ze mną? Koniecznie umów się na sesję zdjęciową (kalendarz dostępny tutaj) jeszcze dzisiaj i zajrzyj do mojej oferty 🙂

    Leave a comment

Total: