Dlaczego potrzebujesz presetów do lightroom i o co w nich chodzi?

20 stycznia 2024

W czym mogą Ci pomóc presety do programu Adobe Lightroom i jak rozwiążą Twój problem z edycją zdjęć?

Jeśli wiesz już, co to jest preset i w jakim celu się go stosuje, możemy zagłębić temat i zastanowić się, dlaczego właściwie potrzebujemy presetów do Lightroom i w jaki sposób możemy je wykorzystywać. Zaczynamy!

Dlaczego Lightroom?

Na początek przypomnijmy – Preset to inaczej zbiór ustawień, które pomagają w uzyskaniu ostatecznego efektu na zdjęciu za pomocą jednego kliknięcia. Presety do edycji zdjęć to po prostu pewna, wygodna i szybka forma edycji zdjęć, która nada świeżego looku i wyjątkowego klimatu fotografiom Twojego pupila np. psa lub kota. 

Program do obróbki zdjęć, z którego korzystam, to Adobe Lightroom. Jest to świetnie narzędzie, które daje nieskończoną możliwość edycji wszystkich parametrów Twoich zwierzęcych fotografii. Jest to program uznany i wykorzystywany przez fotografów i twórców internetowych na całym świecie. Nadaje się nie tylko do obróbki zdjęć psów czy kotów, ale też architektury, krajobrazów czy jedzenia. Więcej o programach Lightroom możecie przeczytać w moim poprzednim poście 🙂

Dlaczego potrzebujesz presetów do Lightroom i jakie są ich zalety?

Jest ich ogromnie dużo! 

Po pierwsze: uniwersalność! Można je wykorzystywać na zdjęciach zwierzaków, ale również zdjęciach ludzi, jedzenia, krajobrazów czy architektury. Większość presetów dostępnych na rynku dostosowana jest do darmowej wersji programu Lightroom, która jest do pobrania na telefon. Co za tym idzie, program do obróbki zdjęć i presety masz zawsze przy sobie! Sam Lightroom jest bardzo łatwy w obsłudze. W ciągu kilku sekund możesz wydobyć ze swoich zdjęć to, co najlepsze, i nadać im wyjątkowy klimat. Jeśli zdecydujesz się na zakup presetów u mnie, to miej pewność, że w każdej z paczek czeka na Ciebie e-book o podstawach programu Lightroom i jak edytować tam zdjęcia, kiedy potrzebujesz je jeszcze poprawić.

Do czego przydadzą mi się presety Lightroom?


Presety do edycji zdjęć przydadzą Ci się jeśli:
  • chcesz nauczyć się obróbki zdjęć i nie wiesz od czego zacząć
  • chciałbyś nadać swoim zdjęciom blask 
  • działasz w Internecie i chciałbyś pokazać światu zdjęcia Twojego pupila i nie tylko
  • prowadzisz Instagram i chcesz ujednolicić swój profil
  • chcesz nadać zdjęciom swojego zwierzaka profesjonalnego charakteru
  • fotografujesz telefonem i/lub profesjonalną lustrzanką czy to bezlusterkowcem i chciałbyś uzyskać szybki i niepowtarzalny efekt na Twoich zdjęciach

Moje presety dla zwierząt i dla Ciebie!
Jeśli zainteresował Cię temat, polecam zerknąć do mojego sklepu i zapoznać się z moją ofertą Presetów. Dzięki nim rozpoczniesz niesamowitą przygodę z programem Lightroom i otworzysz się na nowe możliwości. Twoje zdjęcia będą oryginalne i niepowtarzalne i prawdopodobnie przyczynią się do zwiększenia ilości like’ów w Twoich Social Mediach 🙂 Każdą z paczek presetów projektowałam tak, aby pasował do praktycznie każdej maści sierści Twojego psa czy to kota, więc można śmiało powiedzieć, że są to pierwsze TAK psiolubne i kotolubne presety na polskim rynku!

Koniecznie zajrzyj do mojego sklepu i wybierz swoją ulubioną paczkę presetów!

Jesteś na Instagram i Facebook? Zajrzyj na moje profile i dołącz do mojej społeczności Piesografii na Insta i Fejsie i zostaw ślad po sobie!
Mieszkasz w Krakowie i okolicach lub po prostu marzysz o sesji ze mną? Koniecznie umów się na sesję zdjęciową (kalendarz dostępny tutaj) jeszcze dzisiaj i zajrzyj do mojej oferty 🙂

    Leave a comment

Total: